schedule
Rezervacije učilnic
add
Jezik
arrow_drop_down
account_circle
Prijava
search
close
Slovenščina
Angleščina
home
Začetna stran urnikov
schedule
Kombiniran pogled
border_color
Rezervacije učilnic
event_available
Proste učilnice
print
Natisni stran
history
Izberi semester
bug_report
Prijava napake
help
Navodila in pomoč
public
Spletna stran fakultete
Nove rezervacije lahko naredite prek
urejevalnika
.
29. julij – 4. avgust 2024
ponedeljek, 29. julij
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
torek, 30. julij
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
sreda, 31. julij
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
četrtek, 1. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
petek, 2. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
5. avgust – 11. avgust 2024
ponedeljek, 5. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
torek, 6. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
sreda, 7. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
četrtek, 8. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
petek, 9. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
12. avgust – 18. avgust 2024
ponedeljek, 12. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
torek, 13. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
sreda, 14. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
19. avgust – 25. avgust 2024
četrtek, 22. avgust
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–12:00,
Simon Petrovčič
(
Nosilne konstrukcije 1 (NK1)
)
26. avgust – 1. september 2024
ponedeljek, 26. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Galerija
, 08:30–17:00,
Mina Hiršman
, Poletna šola arhitekture za SŠ
Plečnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
(
Matematika (MAT)
)
Plečnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
(
Matematika (MAT)
)
Plečnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
(
Matematika (MAT)
)
Plečnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
(
Matematika (MAT)
)
Plečnikova predavalnica
, 18:00–20:00,
Sebastian Pepelnak
, Javno preizkusno predavanja asist. Blaža Budje.
torek, 27. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Vurnikova predavalnica
, 08:00–10:00,
Andreja Anžin
, Seja KŠZ
Galerija
, 08:30–17:00,
Mina Hiršman
, Poletna šola arhitekture za SŠ
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–11:00,
Tomaž Slak
(
Stavbarstvo in tehnoilogija 1 (ST1)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–11:00,
Tomaž Slak
(
Stavbarstvo in tehnologija (ST)
)
Plečnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
Polona Filipič Gorenšek
(
Urbanistično oblikovanje (UO)
)
Plečnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
Polona Filipič Gorenšek
(
Urbanistično oblikovanje (UO)
)
Vurnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
(
Temelji geodezije in kartografije (TGIK)
)
sreda, 28. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Galerija
, 08:30–17:00,
Mina Hiršman
, Poletna šola arhitekture za SŠ
četrtek, 29. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Galerija
, 08:30–17:00,
Mina Hiršman
, Poletna šola arhitekture za SŠ
Plečnikova predavalnica
, 09:00–11:00,
Domen Kušar
(
Splošna varnost (SV)
)
Plečnikova predavalnica
, 09:00–11:00,
Domen Kušar
, zaradi majhnega števila prijav na predmet, bo izpit potekal individualno po dogovoru s študenti
(
Splošna varnost (SV)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–13:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 1 (NK1)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–13:00,
Simon Petrovčič
(
Nosilne konstrukcije 1 (NK1)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–13:00,
Vojko Kilar
(
Osnove statike (STA)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–13:00,
Vojko Kilar
(
Osnove statike (STA)
)
Vurnikova predavalnica
, 10:00–13:00,
Simon Petrovčič
(
Nosilne konstrukcije 1 (NK1)
)
Vurnikova predavalnica
, 10:00–13:00,
Vojko Kilar
(
Osnove statike (STA)
)
Vurnikova predavalnica
, 10:00–13:00,
Vojko Kilar
(
Osnove statike (STA)
)
Fabianijeva predavalnica
, 13:00–15:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 2 (NK2)
)
Fabianijeva predavalnica
, 13:00–15:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 2 (NK2)
)
Vurnikova predavalnica
, 13:00–15:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 2 (NK2)
)
Vurnikova predavalnica
, 13:00–15:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 2 (NK2)
)
Galerija
, 15:00–15:30,
Lucija Ažman Momirski
(
Akcijsko planiranje in strateško presojanje (APISP)
)
help
Plečnikova soba
, 15:30–17:30,
Ilka Čerpes
, CRP V5-2332
(
Urbanistično načrtovanje (UN)
)
petek, 30. avgust
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Galerija
, 08:30–17:00,
Mina Hiršman
, Poletna šola arhitekture za SŠ
Vurnikova predavalnica
, 12:00–13:00,
(
Temelji geoinformacijske tehnologije (TGT)
)
2. september – 8. september 2024
ponedeljek, 2. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Vurnikova predavalnica
, 09:00–09:30,
Mojca Gregorski
, oddaja naloge preko spleta od 2.9. do 9.9.2024
(
Prostor in kontekst (PK)
)
FGG
, 10:00–11:00,
(
Načrtovanje prometnih infrastrukturnih sistemov (NPIS)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–12:00,
(
Osnove gradbene fizike in tehnologije (OGFT)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–12:00,
(
Instalacijski sistemi (IS)
)
Galerija
, 10:00–12:00,
Simon Petrovčič
(
Osnove kreativnega programiranja (OKP)
)
Vurnikova predavalnica
, 10:00–11:00,
Sonja Ifko
(
Urbana in arhitekturna prenova (UIAP)
)
Vurnikova predavalnica
, 12:00–14:00,
Tadeja Zupančič
, Pogoj za pristop na izpit: oddaja gradiva za predstavitev in članka tri tedne pred izpitnim rokom v spletno učilnico.
(
Gradbena in urbanistična zakonodaja (GIUZ)
)
Galerija
, 13:00–20:30,
Rok Žnidaršič
, omejitev 65
(
Materiali in oblike (MIO)
)
Galerija
, 13:00–20:30,
Rok Žnidaršič
(
Materiali in oblike UŠU (MIO)
)
torek, 3. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Fabianijeva predavalnica
, 09:00–10:00,
Domen Zupančič
(
Upravljanje v arhitekturi (UVA)
)
Plečnikova predavalnica
, 09:00–11:00,
Maruša Zorec
(
Arhitekturno oblikovanje 1 (AO1)
)
Soba 33
, 09:00–16:00,
Uroš Rustja
(
Arhitekturna risba in model (ARM)
)
sreda, 4. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Plečnikova predavalnica
, 09:00–11:00,
Martina Zbašnik-Senegačnik
(
Detajl v arhitekturi (DA)
)
Vurnikova predavalnica
, 09:00–11:00,
Martina Zbašnik-Senegačnik
(
Detajl v arhitekturi (DA)
)
BF
, 10:00–12:00,
(
Okoljski vidiki trajnostnega razvoja (OVTR)
)
Galerija
, 10:00–11:30,
Ilka Čerpes
(
Urbanistično načrtovanje (UN)
)
Plečnikova predavalnica
, 11:00–13:00,
Martina Zbašnik-Senegačnik
(
Osnove gradbene fizike in tehnologije (OGFT)
)
Vurnikova predavalnica
, 11:00–13:00,
Martina Zbašnik-Senegačnik
(
Osnove gradbene fizike in tehnologije (OGFT)
)
Fabianijeva predavalnica
, 18:00–19:30,
(
Slovenska arhitektura 20. stoletja (SA2S)
)
četrtek, 5. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Plečnikova predavalnica
, 10:00–11:30,
Nika Grabar
(
Uvod v zgodovino arhitekture in umetnosti (UZAU)
)
Galerija
, 16:00–18:00,
Or Ettlinger
(
Pristopi k ustvarjalnosti (PKU)
)
petek, 6. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Fabianijeva predavalnica
, 09:00–11:00,
Domen Kušar
, hkrati z izpitom na UŠU
(
Opisna geometrija (OG)
)
Fabianijeva predavalnica
, 09:00–11:00,
Domen Kušar
, hkrati z izpitom na UŠU
(
Opisna geometrija (OG)
)
Fabianijeva predavalnica
, 09:00–11:00,
Domen Kušar
, hkrati z izpitom na EMŠA
(
Opisna geometrija (OG)
)
Plečnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
Miloš Kosec
(
Zgodovina in teorija arhitekture 3 (ZITA3)
)
9. september – 15. september 2024
ponedeljek, 9. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Galerija
, 09:00–10:00,
Ilka Čerpes
(
Zgodovina in teorija urbanizma (ZITU)
)
Fabianijeva predavalnica
, 10:00–12:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 2 (NK2)
)
Vurnikova predavalnica
, 10:00–12:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 2 (NK2)
)
Fabianijeva predavalnica
, 13:00–15:00,
Vojko Kilar
(
Nosilne konstrukcije 1 (NK1)
)
Fabianijeva predavalnica
, 13:00–15:00,
Simon Petrovčič
(
Nosilne konstrukcije 1 (NK1)
)
Vurnikova predavalnica
, 13:00–15:00,
Simon Petrovčič
(
Nosilne konstrukcije 1 (NK1)
)
torek, 10. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Plečnikova predavalnica
, 09:00–10:00,
Petra Čeferin
(
Zgodovina in teorija arhitekture 1 (ZITA1)
)
Plečnikova predavalnica
, 09:00–10:00,
Lucija Ažman Momirski
(
Strateško načrtovanje prostora (SNP)
)
Plečnikova predavalnica
, 11:00–12:30,
Lucija Ažman Momirski
(
Razvoj urbanizma (RU)
)
Plečnikova predavalnica
, 12:00–14:00,
Lucija Ažman Momirski
(
Strateško načrtovanje prostora (SNP)
)
Galerija
, 13:00–13:30,
Lucija Ažman Momirski
(
Arhitekturne analogije (AA)
)
Galerija
, 15:00–15:30,
Lucija Ažman Momirski
(
Akcijsko planiranje in strateško presojanje (APISP)
)
Plečnikova predavalnica
, 17:00–17:30,
Lucija Ažman Momirski
(
Parametrično oblikovanje in GIS v arhitekturi (POIGVA)
)
sreda, 11. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
četrtek, 12. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
petek, 13. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
16. september – 22. september 2024
ponedeljek, 16. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
torek, 17. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
Vurnikova predavalnica
, 08:00–10:00,
Andreja Anžin
, Seja KŠZ
sreda, 18. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
četrtek, 19. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
petek, 20. september
Fabianijeva predavalnica
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Predavalnica 2
, 07:00–22:00,
Mihael Dešman
, AA NANOTOURISM 2024
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
23. september – 29. september 2024
ponedeljek, 23. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
torek, 24. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
sreda, 25. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
četrtek, 26. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
petek, 27. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
30. september – 6. oktober 2024
ponedeljek, 30. september
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
torek, 1. oktober
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
sreda, 2. oktober
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
četrtek, 3. oktober
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture
petek, 4. oktober
Avla pred Plečnikovo predavalnico
, 08:00–18:00,
Paulo A. Barbaresi
,
Blaž Budja
,
Mina Hiršman
, razstava poletna šola arhitekture